19.10.2018

Київ, Україна. 16 жовтня 2018 року відбувся тренінг з розвитку лідерства, волонтерства та захисту прав для трансґендерів. Окрім надання знань по заданій тематиці, тренінг мав на меті формування лідерських навичок серед представників трансґендерної спільноти, а також обмін досвідом між учасниками.


Представники трансґендерної спільноти обговорили різні аспекти щодо становлення ініціативних груп з їх візуальним відображенням та розробкою слоганів, гасел, цілей та завдань. Так, учасники тренінгу, мали практичну змогу розробити та презентувати власні ініціативи, багато яких мають право на втілення в життя.

Під час тренінгу учасники обговорювали основні стилі лідерства, такі як резонансні стилі лідерства, які включають в себе ідеалістичні, навчальні, товариські та демократичні складові, що в свою чергу призводять до натхнення та підвищення продуктивності. Також обговорювали й дисонансні стилі лідерства.

Учасники відзначили високий рівень актуальності тренінгу та високий рівень організації заходу в цілому. В якості тренерки була залучена Координатор ІГ HPLGBT – Dnipro, Наталя Журавльова.

Тренінг відбувався в рамках національного проекту "ВІЛ та трансґендери в Україні", який здійснює HPLGBT за підтримки МБФ "Альянс громадського здоров'я" та Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією.