14.05.2021

Раді вас сповістити, що організація під керівництвом спільноти трансґендерних людей в Україні, публікує Політику закупівель та Комунікативну стратегію. Розробка таких полики та процедур дуже важлива, оскільки передусім саме вони сприяють у подальшому ефективному зміцнені інституційної спроможності HPLGBT.

Політика із закупівель буде використовуватися для організації та проведення закупівель товарів, робіт, послуг із забезпеченням транспарентності, прозорості та етичності, а також дотримання діючих законів й процедур у взаємодіях з набувачами, постачальниками, організаціями, установами, співробітниками, партнерами та іншими зацікавленими сторонами.

Комунікативна стратегія HPLGBT спрямована на створення комунікаційного простору для обміну інформацією, адвокації та просування інтересів ЛҐБТІ+ спільнот, досягнення стратегічних цілей, визначення стандартів взаємодії з цільовою аудиторією (зовнішньої та внутрішньої), а також спрямована на формування та підтримку іміджу й репутації HPLGBT.

Для нас дуже важливо мати ефективні політики та процедури, які дають можливість посилити необхідний інституційний розвиток HPLGBT, на тлі минулого позитивного досвіду співпраці з нашими партнерами, які підтримали нас в цьому прагненні. Задля впровадження адвокаційної та правозахисної діяльності організації, а також ефективної відповіді на епідемію ВІЛ, вкрай необхідна побудова сильних систем спільнот. Така побудова самоорганізацій починається з принципів, яким слідує організація у своїй діяльності, включаючи інструкції, які допомагають орієнтуватися у тому, які потрібно виконувати дії щоб забезпечити реалізацію етичних та прозорих засад.

Політики та процедури які вже розроблені допоможуть нам в управлінні організацією, оскільки вони створюють умови для процесу ефективної взаємодії усіх органів організації та підсистем й комунікацій між ними, а також процесів для досягнення найкращих результатів.

На підставі розроблених політик та процедур організації, її менеджмент може впроваджувати набір практик та завдань, вирішення яких сприятиме досягненню бажаного результату, а також впроваджувати координування та управління ресурсами організації, включаючи розвиток персоналу, підвищення рівня мотивації, ступеня прихильності цінностям організації, формування командного духу, корпоративної культури тощо.

Політики й процедури, створено HPLGBT за підтримки ІСАР «Єднання», яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст політик та процедур не обов’язково відображає погляди ІСАР «Єднання», погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.